![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Eυχαριστήριο για τον Σύλλογο «ΕΛΠΙΔΑ»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/07/c3c2f642-efxaristirio-e1532676791669.jpg)
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Α Λυκείου Γρεβενών ευχαριστεί τον Σύλλογο Εθελοντισμού Αλληλεγγύης «ΕΛΠΙΔΑ» για την οικονομική βοήθεια για μαθήτρια του Σχολείου.
- Προηγούμενο Καλήν… ημέρα «Αρχοντες»! Διακόσιες ογδόντα δύο φωτογραφίες που απεικονίζουν την θλιβερή κατάσταση που επικρατεί στις γειτονιές των Γρεβενών!!!
- Επόμενο Προκαλούν την Τοπική Κοινωνία