![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο της ΝΟΔΕ Γρεβενων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2012/06/images15.jpg)
Ο πρόεδρος και τα μέλη της ΝΟ.Δ.Ε. Γρεβενών ευχαριστούν τις Γρεβενιώτισες και τους Γρεβενιώτες που με την ψήφο τους ανέδειξαν πρώτη δύναμη της ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ στην Π.Ε. Γρεβενών, με ποσοστό 35,4% στις εκλογές της 17ης Ιουνίου.
Έχοντας πλήρη αντίληψη των δυσκολιών που πρέπει να αντιμετωπίσει η νέα κυβέρνηση αλλά και ο νέος Βουλευτής Γρεβενών κ. Τιμολέων Κοψαχείλης , τα μέλη της ΝΟ.Δ.Ε. Γρεβενών θα είναι πάντα παρόντα με τις ιδέες τους και τη δραστηριοποίησή τους.
Με εκτίμηση,
Ο πρόεδρος και τα μέλη της ΝΟ.Δ.Ε. Γρεβενών
- Προηγούμενο Ευχαριστήρια επιστολή στην Future Library
- Επόμενο Θανατηφόρο τροχαίο ατύχημα στην Εγνατία Οδό