![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γρεβενά: Ξεκινάει το Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής Μπάσκετ την Κυριακή 14 Οκτωβρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/10/12376a76-43592877_1124794664311670_7254091383739252736_o-e1539330844764.jpg)
Τον Μ.Α.Σ.Μαντουλίδη θα αντιμετωπίσει η ανδρική ομάδα του Φ.Ο.Πρωτέα Γρεβενών ,στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος μπάσκετ της ΓΈθνικής.Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Κυριακή 14-10-2018 και ώρα 17:00 στο ΔΑΚ Γρεβενών.Το Δ.Σ. του συλλόγου καλεί όλο το φίλαθλο κοινό της πόλης μας , να δώσει δυναμικό παρόν στο Κλειστό Γυμναστήριο Γρεβενών και να βοηθήσει τους παίκτες μας,να ξεκινήσουν νικηφόρα στο νέο πρωτάθλημα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ
Φ.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-Μ.Α.Σ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018, ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ & ΩΡΑ 17:00
Δείτε το πρόγραμμα:
- Προηγούμενο Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για τους 4 Νομούς της Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο …στο Παζάρι φέτος… …θα φάω Μόνο Ένα Σάντουιτς…