![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γυμναστικός Σύλλογος Γρεβενών 1983-1992: Οι αγώνες, οι βαθμολογίες. Σήμερα: VOLLEY ΑΝΔΡΩΝ-Γ΄Εθνική Κατηγορία Β΄ Όμιλος Βορρά-Περίοδος 1988-89, 6η έως 7η Αγωνιστική- Βαθμολογία Α΄γύρου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/06/e5b8fcdc-volei-aris-iraklis-e1527841670291.png)
Συνεχίζουμε την προβολή της αθλητικής ιστορίας του τόπου μας με τον Γυμναστικό Σύλλογο Γρεβενών από το 1983-1992. Οι αγώνες της ανδρικής, της γυναικείας αλλά και της παιδικής ομάδας. Σήμερα : VOLLEY ΑΝΔΡΩΝ-Γ΄Εθνική Κατηγορία Β΄ Όμιλος Βορρά-Περίοδος 1988-89, 6η έως 7η Αγωνιστική- Βαθμολογία Α΄γύρου.
- Προηγούμενο Παράσταση των χορευτικών ομάδων του Τμήματος Παραδοσιακών Χορών Δήμου Γρεβενών
- Επόμενο Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Γρεβενών