![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κλειστά τα σχολεία αύριο 22/12/2017 του Δήμου Δεσκάτης Γρεβενών λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/01/sxoleio-deskatis-xionia-e1484591540691.jpg)
Κλειστά θα παραμείνουν αύριο Παρασκευή 22/12/2017 τα σχολεία όλων των Βαθμίδων Εκπαίδευσης του Δήμου Δεσκάτης λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών, μετά από απόφαση του Δημάρχου Δεσκάτης Δημήτρη Καραστέργιου.
- Προηγούμενο Γρεβενά:Αντιδράσεις για τη γουρονοχαρά του Εμπορικού Συλλόγου. Η επιστολή του Σεβασμιότατου Μητροπολίτη Γρεβενών προς τον πρόεδρο του Συλλόγου
- Επόμενο Στις 9:15 θα λειτουργήσουν τα σχολεία στον Δήμο Γρεβενών