![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Χιονοδρομικός Ορειβατικός Σύλλογος Γρεβενών
Ο Χιονοδρομικός Ορειβατικός Σύλλογος Γρεβενών καλεί τα μέλη του εκ νέου σε Τακτική Γενική Συνέλευση τη Δευτέρα 19 Οκτωβρίου και ώρα 7:30μμ στην αίθουσα του πνευματικού κέντρου Θ. Λαδά με κύριο θέμα μεταξύ άλλων την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου. Η παρουσία όλων των μελών κρίνεται απαραίτητη.
Το Δ.Σ.
- Προηγούμενο Χορηγία για τους αγώνες του ΠΥΡΣΟΥ στο super 28
- Επόμενο Επίσκεψη νομάρχη Γρεβενών κ. Δ. Κουπτσίδη στο Νοσοκομείο Γρεβενών