![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Α΄ΦΑΣΗ PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ: Πρωτέας Γρεβενών – Α.Π.Σ Πτολεμαϊδος
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2012/03/430296_133484576777397_100003475664385_142742_803092540_n.jpg)
Το Σάββατο 31-3-2012 και ώρα 18:00 στο κλειστό γυμναστήριο Γρεβενών ο αντιμετωπίζει τον Α.Π.Σ. Πτολεμαιδος για την α’ φάση των play off.. Το Δ.Σ , οι προπονητές και οι αθλητές του συλλόγου μας, καλούν τους φίλους της ομάδας να τους συμπαρασταθούν στην προσπάθεια τους να κερδίσουν το εισιτήριο της ανόδου στη γ’ εθνική κατηγορία.
- Προηγούμενο Και άλλα νεκρά ζώα από τη χρήση δηλητηριασμένων δολωμάτων
- Επόμενο Σφηνάκια … και παρασκήνιο