![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Το Ε.Β.Ε. Γρεβενών και η Συνεταιριστική Τράπεζα Δυτικής Μακεδονίας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/09/kozanibank2.jpg)
Πραγματοποιήθηκε χθες 11-9-2013 στο Επιμελητήριο με επιτυχία η ενημερωτική συνάντηση, που συνδιοργάνωσε το Επιμελητήριο Γρεβενών και η Συνεταιριστική Τράπεζα Δυτ. Μακεδονίας για το πρόγραμμα «Εξωστρέφεια-Ανταγωνιστικότητα των επιχ/σεων ΙΙ». Τα παρών έδωσαν ο κ. Ιωάννης Αποστολίδης Πρόεδρος της Συνεταιριστής Τράπεζας και στελέχη της και πλήθος εκπροσώπων των επιχειρήσεων. Εισηγητής της ενημερωτικής συνάντησης ήταν ο κ. Κώστας Κρικέλης στέλεχος του ΚΕΠΑ-ΑΝΕΜ ο οποίος και παρουσίασε αναλυτικά το πρόγραμμα .
Ο Πρόεδρος
Νικόλαος Ράμμος
- Προηγούμενο Σιάτιστα: Φωτιά στον Ναό της Αγίας Παρασκευής. Σώθηκε χάρη στους κατοίκους
- Επόμενο Υποδοχή της Ποδηλασίας Αγάπης στην ΠΕ Γρεβενών