![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στη Φλώρινα θα βρεθεί ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Θόδωρος Καρυπίδης την Παρασκευή 7 Μαρτίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/03/1235977_146731532203655_2091783474_n.jpg)
Η ακριτική Φλώρινα γίνεται η αφετηρία, που οι ανυπότακτες στα μνημόνια δυνάμεις ενώνονται, για να οδηγήσουν στην Ανατροπή. Να αποπέμψουν αυτούς που υπηρέτησαν τις πολιτικές υποθήκευσης της χώρας και της περιφέρειας. Γίνεται η απαρχή μιας νέας εποχής, όπου οι δυνάμεις της Δημιουργίας μπαίνουν ενεργά στο προσκήνιο, για να οδηγήσουν τη Δυτική Μακεδονία στο δρόμο της ανάπτυξης και της αξιοπρέπειας.
Την Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014 και ώρα 21:00 από το Εργατικό Κέντρο Φλώρινας, ο Θόδωρος Καρυπίδης, πλαισιωμένος από τους πρώτους υποψήφιους περιφερειακούς συμβούλους του, θα παρουσιάσει σε συνέντευξη τύπου τις προτεραιότητες του Συνδυασμού του «Ανατροπή – Δημιουργία», για την περιφέρεια της Δυτικής Μακεδονίας.
Γραφείο Τύπου
- Προηγούμενο Πραγματοποιήθηκαν με επιτυχία για μια ακόμη χρονιά οι αποκριάτικες εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Συλλόγου Αμυγδαλιών
- Επόμενο Διοργάνωση Διπλού Πανελλήνιου Αγώνα Χιονοδρομίας στις κατηγορίες Π1-Κ1 και Π2-Κ2 στη Βασιλίτσα Γρεβενών