![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας της Λέσχης 4χ4 Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/03/IMG_0645.jpg)
Πέρασε κι αυτή η κοπή πίτας της Λέσχης μας.Το Δ.Σ. της Λέσχης.4χ4 Γρεβενών,ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ θερμά όλους τους Συλλόγους,Λέσχες,Club 4χ4,(Ιωάννινα,Κόνιτσα,Δωδώνη,Χρυσομηλιά,Καστοριά,Τρίκαλα,Σ.ΤΕ.Β.Ε.)τα μέλη και τους φίλους που μας τίμησαν με την παρουσία τους και αυτή τη χρονιά.
ΜΕ ΤΙΜΗ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ 4Χ4 ΓΡΕΒΕΝΩΝ.
- Προηγούμενο Αυτό είναι το χρώμα που σκότωσε το Ναπολέοντα!
- Επόμενο Συλλυπητήριο μήνυμα Πυρσού Γρεβενών