![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο του 4ου δημοτικού σχολείου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/04/S1030002_resize1.jpg)
Στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών και στα πλαίσια του προγράμματος Υγιεινής Διατροφής που υλοποιούν όλες οι τάξεις του σχολείου, πραγματοποιήθηκε ενημέρωση-παρουσίαση με θέμα την υγιεινή διατροφή-διατροφικές συνήθειες από την διαιτολόγο- διατροφολόγο Βιβή Κατσαρού παρουσία και της υπευθύνου Σχολικών δραστηριοτήτων κ. Φωτίου Μεταξίας.
Ο Διευθυντή, οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες προς την κ. Βιβή Κατσαρού για την εθελοντική παρουσίασή της.