![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ετήσιο αντάμωμα με Δημοτική – Ποντιακή και λαϊκή μουσική στο Α΄ Ελεύθερο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/06/xoros_8.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Α΄ Ελευθέρου προσκαλεί τα μέλη , τους φίλους τους και τους απανταχού Ελευθεριώτες στο ετήσιο αντάμωμα με Δημοτική – Ποντιακή και λαϊκή μουσική την Κυριακή 23-06-2013 το βράδυ, παραμονή του Αγίου Πνεύματος .
Είσοδος Ελεύθερη
- Προηγούμενο Επιστολές : Η παροιμία με τον γάιδαρο …
- Επόμενο Εγγραφές μαθητών στο 1ο Γυμνάσιο Γρεβενών