![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Βεβαίωση σιτίσεως για τα παιδιά των Εφέδρων Αξιωματικών Νομού Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/09/αρχείο-λήψης41.jpg)
Ενημερώνονται όλοι οι Έφεδροι Αξιωματικοί Νομού Γρεβενών (όσοι υπηρετήσαν ως δόκιμοι αξιωματικοί σε όλα τα όπλα ) ότι δικαιούνται να λαμβάνουν βεβαίωση σιτίσεως, για να σιτίζονται τα παιδιά τους που εισήχθησαν στα ΑΕΙ και ΤΕΙ , στις κατά τόπους λέσχες Αξιωματικών. Τη βεβαίωση μπορούν να τη λαμβάνουν από το Σύνδεσμο Εφέδρων Αξιωματικών Γρεβενών.
Επικοινωνία στο τηλέφωνο : 6937444388
Μετά της το Δ.Σ
- Προηγούμενο Σφοδρές χιονοπτώσεις και πολλή παγωνιά για φέτος – Τι λένε τα μερομήνια!
- Επόμενο Διακοπή ηλεκτρικού ρεύματος την Κυριακή σε οικισμούς του Δήμου Γρεβενών