![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2018: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (23 Σεπτεμβρίου 1978). Σήμερα: Σύσκεψη των παραγωγικών τάξεων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/02/c78b41c2-23-11-1978.png)
Συνεχίζοντας την προβολή της ιστορίας του τόπου μας όπως αυτή αποτυπώθηκε στον τοπικό τύπο από το έτος 1955 και μετά, σήμερα δημοσιεύουμε ένα άρθρο από την εφημερίδα Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και συγκεκριμένα από την 1η σελίδα της έκδοσης της 23ης Σεπτεμβρίου 1978. Το άρθρο έχει τίτλο «Σύσκεψη των παραγωγικών τάξεων».
- Προηγούμενο Αλλαγή ώρας:Πότε θα υποδεχθούμε την χειμερινή ώρα
- Επόμενο Σε επίτιμο διδάκτορα του ΤΕΦΑΑ Θεσσαλίας αναγορεύθηκε ο Π. Γιαννάκης