![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τριήμερη εκδρομή του ΚΑΠΗ Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/09/images11.jpg)
Ο εκπρόσωπος του ΚΑΠΗ Δήμου Γρεβενών κ. Καραούλας Στέργιος διοργανώνει τριήμερη εκδρομή στη Λευκάδα στις 5-6-7 Οκτωβρίου 2015με τιμή εισιτηρίου 80 ευρώ. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται το ξενοδοχείο, με πρωινό και βραδινό και η ξενάγηση στη χώρα. Οι εγγραφές ξεκινούν από 23/09/2015 μέχρι 02/10/2015 στο γραφείο του ΚΑΠΗ
- Προηγούμενο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΕΛΙΜΕΙΑ: Έναρξη εγγραφών σε τμήματα εκμάθησης κολύμβησης στο κλειστό κολυμβητήριο
- Επόμενο Συγχαρητήρια επιστολή του Δημάρχου Γρεβενών Γιώργου Δασταμάνη προς τον νέο βουλευτή Γρεβενών Χρήστο Μπγιάλα