![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Το Ειδικό Σχολείο Γρεβενών επισκέφθηκε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ. Δαβίδ (φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/6-e1482483355103.jpg)
Την Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου 2016, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ. Δαβίδ, επισκέφθηκε το Ειδικό Σχολείο Γρεβενών, όπου και παρακολούθησε την Χριστουγεννιάτικη Γιορτή που είχαν ετοιμάσει τα παιδιά με τους εκπαιδευτικούς τους. Ο Σεβασμιώτατος έδωσε τα συγχαρητήριά του σε όλους για την ωραία γιορτή, συνομίλησε με τα παιδιά και ευχήθηκε καλά Χριστούγεννα.
- Προηγούμενο Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών: Πανηγυρικός Εσπερινός για την Εορτή της Αγίας Αναστασίας της Φαρμακολυτρίας στο Μ. Σειρήνι Γρεβενών χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου κ.κ.Δαβίδ
- Επόμενο Ευχές από την ΔΙΑΔΥΜΑ