![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
To go or not go; *Του Τάκη Ζολώτα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/-ΖΟΛΩΤΑΣ-e1480699593270.jpg)
Το μεγάλο δίλλημα των επόμενων ημερών , δίλημμα υπαρξιακό , μεταφυσικό , πραγματικό……να βγω ή να μη βγω ; Αν είσαι μπατίρης , κάθεσαι στ’ “” αυγά “” σου,,,,αν πάλι κρυώνεις ασκείσαι στην κλεισούρα,,,,,αν όμως ( σπάνιο ) τα βραγγαλνάς τα ευρώ τότε θα βγεις και θα ξαναβγείς ,,,,λογικό μου φαίνεται το μη go….
- Προηγούμενο Στις 9.15 θα λειτουργήσουν τα σχολεία την Πέμπτη στον Δήμο Γρεβενών
- Επόμενο Επίσκεψη αγάπης και προσφοράς από τους μαθητές του Δημοτικού σχολείου Μεγάρου (φωτογραφίες)