![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Το Δ.Σ. του Συλλόγου ιδιωτικών υπαλλήλων Ν. Γρεβενών εκφράζει την αμέριστη συμπαράσταση του στον δίκαιο αγώνα των εργαζομένων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/03/δεκεγ-1.jpg)
Το Δ.Σ. του Συλλόγου ιδιωτικών υπαλλήλων Ν. Γρεβενών εκφράζει την αμέριστη συμπαράσταση του στον δίκαιο αγώνα των εργαζομένων στις δομές του δήμου Γρεβενών και απαιτεί την άμεση ικανοποίηση των αιτημάτων τους.
Ο αγώνας των εργαζομένων του δήμου δεν αφορά το στενό χώρο του δήμου Γρεβενών αλλά όλους τους εργαζομένους δημοσίου και ιδιωτικού τομέα , τους οποίους καλούμε να συμπαρασταθούν στον αφόρα των συναδέλφων του δήμου Γρεβενών.
Το Δ.Σ
- Προηγούμενο Γρεβενά: Ιστορικές μνήμες της 29ης Μαρτίου στην Ελλάδα και στον κόσμο
- Επόμενο Ο εορτασμός της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου 1821 στο Δήμο Δεσκάτης