![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Την άνοδο της στη Β’ Εθνική γιόρτασε η Α.Ο. Σειρήνα Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/05/30c8b55f-33851507_1836443253081213_1125948869469798400_n-e1527665582792.jpg)
Με την πρωταθλήτρια της Α΄ Εθνικής γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ, αγωνίστηκε η Α.Ο. Σειρήνα στα πλαίσια της γιορτής για την άνοδό της στην Β΄Εθνική. Ο αγώνας διεξήχθη χθες Τρίτη 29 Μαΐου 2018 στις εγκαταστάσεις της ΕΠΣ Γρεβενών. Το σκορ έληξε 0-6 υπέρ του ΠΑΟΚ . Προηγήθηκε η απονομή.
Ο αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών Ευάγγελος Σημανδράκος που ήταν παρόν στην “γιορτή” αναφέρει χαρακτηριστικά: «Γιορτή για την άνοδο στη Β’ Εθνική της γυναικείας ομάδας ποδοσφαίρου Α.Ο. Σειρήνα Γρεβενών. Επιβράβευση της προσπάθειας, της συνεργασίας και της μεθοδικότητας. Συγχαρητήρια στη Διοίκηση, στους προπονητές και στις αθλήτριες.»
- Προηγούμενο Συστάθηκε σε σώμα η Δημ.Το. Γρεβενών κατά τη χθεσινή πρώτη συνεδρίασή της
- Επόμενο Ποδηλατική βόλτα σήμερα Τετάρτη διοργανώνει η Ένωση Ποδηλατιστών Γρεβενών