![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Την ALFA WOOD GROUP θα επισκεφτεί ο Άδωνις Γεωργιάδης και ο Σπύρος Πρωτοψάλτης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/georgiadis.jpg)
Tην Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023 και περί ώρα 11:30-12:00πμ θα επισκεφτεί τις εγκαταστάσεις του εργοστασίου της ALFA WOOD GROUP στα Γρεβενά ο Υπουργός Εργασίας κος Άδωνις Γεωργιάδης και ο Διοικητής της ΔΥΠΑ κύριος Σπύρος Πρωτοψάλτης συνοδευόμενοι από τα κλιμάκια τους.
- Προηγούμενο Ευχαριστήριο του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. – ΣΜΕΑΕ Γρεβενών
- Επόμενο Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Γρεβενών: Η διαφορετικότητα το χρωματιστό παζλ της ζωής – 3ο Νηπιαγωγείο Γρεβενών