![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τι ώρα θα ανοίξουν αύριο Πέμπτη 26 Ιανουαρίου τα σχολεία στο Δήμο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/01/sxoleio_xionia-1-e1484585748172.jpg)
Με απόφαση του Δημάρχου Γρεβενών κ. Γιώργου Δασταμάνη, ανακοινώνεται ότι αύριο Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2017 τα σχολεία Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης του Δήμου θα ξεκινήσουν τα μαθήματα στις 9:15, ενώ οι παιδικοί σταθμοί (Α΄ και Β΄) καθώς και οι παιδικοί σταθμοί της Δημοτικής Επιχείρησης (ΔΕΚΕΓ) θα λειτουργήσουν κανονικά στο ωράριό τους.
Γραφείο Τύπου
Δημάρχου Γρεβενών
- Προηγούμενο Μετά το καλοκαίρι μπαίνουν σε εφαρμογή τα αναλογικά διόδια. “Δικαιότερη χρέωση των οδηγών” λέει ο γ.γ. του Υπουργείου Υποδομών
- Επόμενο Χιόνι = προίκα *Του Τάκη Ζολώτα