![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Θεία Λειτουργία του Συλλόγου ΄΄ ΕΛΠΙΔΑ΄΄
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/09/images3.jpg)
Ο Σύλλογος Αλληλεγγύης και Εθελοντισμού Γρεβενών <<Ελπίδα>>, καλεί μέλη, φίλους και πολίτες, την Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 07:30 – 09:30 ημέρα Εορτασμού Σοφίας, Αγάπης, Πίστης και Ελπίδας να παρακολουθήσετε τη Θεία Λειτουργία που θα τελέσει στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου.
- Προηγούμενο Επισκέψεις υπ. Βουλευτή Γρεβενών, Τιμολέοντα Κοψαχείλη σε χωριά των Γρεβενών την Τρίτη, 15/9/2015 – Διάλογος με τους πολίτες
- Επόμενο Ισοϋψείς… *Του Δημήτρη Ψευτογκά