![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Θα προσχωρήσει στον συνδυασμό Δασταμάνη η κα Ιφιγένεια Στεργιούλα;
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/dimarxeiogrevenon-1024x576-1.jpg)
Βάσει της σχετικής νομοθεσίας η κυρία Στεργιούλα για να παραμείνει αντιδήμαρχος πρέπει υποχρεωτικά να προσχωρήσει στην πλειοψηφία. Οι συνεργασίες υπάρχουν μεταξύ παρατάξεων και όχι μεταξύ ανεξάρτητων Δημοτικών Συμβούλων βάσει της νομοθεσίας.
- Προηγούμενο Συμμετοχή του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας στις ημερίδες επαγγελματικού προσανατολισμού που διοργάνωσε ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Φροντιστών Δυτικής Μακεδονίας, με τίτλο «Σχολές, Σπουδές και Συμπλήρωση Μηχανογραφικού»
- Επόμενο Παραιτήθη από αντιδήμαρχος και δημοτικός σύμβουλος ο κ. Χρήστος Πέτρου