![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (11 Σεπτεμβρίου 1978). Σήμερα: Μία επιστολή του προέδρου των Βιοτεχνών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/02/6c9a115f-h-foni-11-09-1978.png)
Συνεχίζοντας την προβολή της ιστορίας του τόπου μας όπως αυτή αποτυπώθηκε στον τοπικό τύπο από το έτος 1955 και μετά, σήμερα δημοσιεύουμε ένα άρθρο από την εφημερίδα Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και συγκεκριμένα από την 3η σελίδα της έκδοσης της Πέμπτης 11 Σεπτεμβρίου 1978. Το άρθρο έχει τίτλο «Μία επιστολή του προέδρου των Βιοτεχνών»
- Προηγούμενο H κατάσταση στο οδικό δίκτυο της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας ανά Διεύθυνση Αστυνομίας
- Επόμενο Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018: ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1971-2007: Οι αγώνες, οι συνθέσεις, οι βαθμολογίες και τα γκολ.Σήμερα: ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-Α.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ και ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ