![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τα παιδιά ιδιωτικού εκπαιδευτηρίου επισκέφθηκαν τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Γρεβενών κ. Δαβίδ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/04/c33d9b5a-unnamed-1.jpg)
Τα παιδιά ιδιωτικού εκπαιδευτηρίου επισκέφθηκαν τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Γρεβενών κ. Δαβίδ και προσέφεραν για τις ανάγκες των δεμάτων της Αγάπης του Πάσχα προς τους απόρους, πενήντα φιάλες λαδιού.
Ο Σεβασμιώτατος ευχαρίστησε τα παιδιά για την πρωτοβουλία τους αυτή και τους ευχήθηκε πάντοτε στη ζωή τους να προσφέρουν με την ψυχή τους και για την ψυχή τους, γιατί όταν η αγάπη μοιράζεται, πολλαπλασιάζεται.
- Προηγούμενο Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας στην 7η Συνάντηση Ορχηστρών και Συνόλων Κιθάρας Βέροιας
- Επόμενο Κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδος: Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Πυρσός Γρεβενών 2-1 (video)