Συνελήφθη 32χρονος αλλοδαπός σε περιοχή της Καστοριάς για κατοχή ναρκωτικών ουσιών
Συνελήφθη την 23-01-2023 το απόγευμα σε περιοχή της Καστοριάς, από αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Καστοριάς, 32χρονος αλλοδαπός, διότι σε έλεγχο που πραγματοποιήθηκε βρέθηκαν συνολικά στην κατοχή του και κατασχέθηκαν -10- γραμμάρια κρυσταλλικής μεθαμφεταμίνης.
Προανάκριση για την υπόθεση ενήργησε η Υποδιεύθυνση Ασφάλειας Καστοριάς, ενώ η δικογραφία που σχηματίσθηκε σε βάρος του, υποβλήθηκε στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Καστοριάς.
- Προηγούμενο 40ημερο μνημόσυνο θα τελεστεί το Σάββατο 28 Ιανουαρίου εις μνήμην του Χρήστου Τζήκου
- Επόμενο Η δημιουργία νέων θέσεων εργασίας στις προτεραιότητες του Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γεώργιου Κασαπίδη