![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συνελήφθη 20χρονος ημεδαπός στην Πτολεμαΐδα για κλοπή δίκυκλης μοτοσικλέτας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/silipsi-e1707305231628.jpg)
Συνελήφθη την 11-07-2023 το απόγευμα στην Πτολεμαΐδα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Εορδαίας, 20χρονος ημεδαπός για κλοπή δίκυκλης μοτοσικλέτας.
Συγκεκριμένα, μετά από αστυνομική έρευνα προέκυψε ότι, ο 20χρονος, από μεσημβρινές ώρες της 09-07-2023 έως μεσημβρινές ώρες της 11-07-2023, αφαίρεσε δίκυκλη μοτοσικλέτα, ιδιοκτησίας 27χρονου ημεδαπού από την πόλη της Πτολεμαΐδας.
Αφαιρεθείσα δίκυκλη μοτοσικλέτα κατασχέθηκε και αποδόθηκε στον ιδιοκτήτη της.
Προανάκριση ενήργησε το Τμήμα Ασφάλειας Εορδαίας, ενώ ο συλληφθείς με τη δικογραφία που σχηματίσθηκε σε βάρος του, οδηγήθηκε στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Κοζάνης.
- Προηγούμενο Τα αθλητικά της ”Πρωινής Φωνής” της Πέμπτης 13/7 (ηχητικό)
- Επόμενο ΔΗΚΕΒΙ Γρεβενών: “Έχω δικαίωμα”