![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου με τον «Σύνδεσμο Συνταξιούχων Καθηγητών Π.Ε. Φλώρινας»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0026.jpg)
Τον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας επισκέφτηκε την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου 2022 αντιπροσωπεία του Διοικητικού Συμβουλίου του νεοσυσταθέντος «Συνδέσμου Συνταξιούχων Καθηγητών Π.Ε. Φλώρινας».
Τον Σύνδεσμο εκπροσώπησαν η Πρόεδρος Ρούλα Παπαδοπούλου, ο Αντιπρόεδρος Θανάσης Γερμανίδης, η Γραμματέας Ηρώ Σιώνα, το μέλος του Δ.Σ. Ματίνα Σακαρέλη και το αναπληρωματικό μέλος Χρυσούλα Κοσμά.
Ο Αντιπεριφερειάρχης ενημερώθηκε για τους στόχους που έχουν τεθεί και τις δράσεις που προγραμματίζονται με γνώμονα την προσφορά στην πολιτιστική ζωή του τόπου και δήλωσε ότι στο πλαίσιο των αρμοδιοτήτων της η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας θα συνδράμει στις δραστηριότητες του Συνδέσμου.
- Προηγούμενο Προετοιμασίες της Κιβωτιανής Νοικοκυράς * Γράφει ο Χρίστος Παπαδόπουλος
- Επόμενο Ολόκληρη η ”Πρωινή Φωνή” της Τρίτης 20/9/22 (ηχητικό)