![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συλλυπητήριο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών για τον Δημήτριο Σιόβα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/penthos-e1704352188340.png)
Αποχαιρετούμε σήμερα τον Δημήτριο Σιόβα, Δήμαρχο των Γρεβενών την περίοδο 1991-1994, ο οποίος υπηρέτησε το θεσμό της τοπικής αυτοδιοίκησης με ήθος, αρχές, σοβαρότητα και συνέπεια. Ο Δημήτριος Σιόβας υπήρξε ένας Γρεβενιώτης που αγάπησε τον τόπο του και προσπάθησε να συμβάλει στην ανάπτυξη και την ευημερία του. Οφείλουμε να παραδειγματιστούμε όχι μόνο από τη θητεία του ως Δημάρχου αλλά και από τον τρόπο ζωής του καθώς υπήρξε εξαιρετικός επιστήμονας και αφοσιωμένος οικογενειάρχης. Εκφράζουμε τα βαθιά μας συλλυπητήρια προς την οικογένεια και τους οικείους του.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Προηγούμενο Αποχαιρετιστήρια Επιστολή Ταξίαρχου Σπυρίδωνα ΔΙΟΓΚΑΡΗ προς τους πολίτες της Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Αποχαιρετιστήριο μήνυμα του Υποστρατήγου Κωνσταντίνου Τσαλίκη