![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συγχαρητήριο μήνυμα του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας κ. Θοδωρή Μαρδίρη προς τους νέους Διευθυντές των Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/pdm-zep-300x200.jpg)
Θερμά Συγχαρητήρια στους νέους Διευθυντές και στις νέες Διευθύντριες Εκπαίδευσης της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας. Από καρδιάς ευχές για επιτυχία στο ιδιαίτερα σύνθετο έργο που αναλαμβάνουν.
Η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας θα σταθεί δίπλα τους και θα συμβάλλει με τον πιο ενδεδειγμένο τρόπο για να είναι η θητεία τους δημιουργική και αποτελεσματική.
Ευχαριστίες στους Διευθυντές και στις Διευθύντριες που αποχωρούν. Η συνεργασία μας, παρά τις δυσκολίες της πανδημίας, ήταν ιδιαίτερα παραγωγική. Εύχομαι επιτυχία σε ό,τι επιλέξουν στη συνέχεια της επαγγελματικής τους διαδρομής.
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΡΔΙΡΗΣ
- Προηγούμενο Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας-Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας: Eπιστολή για το σχέδιο Πόλεως των Γρεβενών
- Επόμενο Κορωνοϊός: Πάνω από 145.000 κρούσματα σε μία εβδομάδα και 200 θάνατοι