![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συγχαρητήριο μήνυμα από το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ. Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/02/eps.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ. Γρεβενών, εκφράζει τα θερμά του συγχαρητήρια στη Διοίκηση, στο Τεχνικό Επιτελείο και στους ποδοσφαιριστές της ομάδας <<ΦΣ Κοζάνη >> για την ιστορική επιτυχία της κατάκτησης του πρωταθλήματος στον 2ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας. Ευχόμαστε να πραγματοποιήσετε στους αγώνες μπαράζ την άνοδο στη Super League 2, που τόσο έχει ανάγκη, το ποδόσφαιρο της Δυτικής Μακεδονίας
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΥΠΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ
- Προηγούμενο …Παγκόσμια Ημέρα Υγείας σήμερα…*Του Ευθύμη Πολύζου
- Επόμενο Οι χάρτες της Google αναβαθμίζονται. Ποια νέα υπηρεσία θα προσφέρουν;