![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συγχαρητήριες ευχές προς την Εύα Νίκου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/424708671_10232529511169519_5180857493327404816_n-e1706870324992.jpg)
Η Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ και ο Αντιπεριφερειάρχης Ιωάννης Τσακνάκης συγχαίρουν την αθλήτρια Εύα Νίκου που με τη βοήθεια του συνοδού της Δημήτρη Προφέντζα κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο σε αγώνισμα του παγκοσμίου κυπέλλου παρα-αλπικού σκι την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024. Της αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια που κατέβαλλε.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Προηγούμενο Σύλλογος Φίλων Εκπαιδευτικού – Αστρονομικού Πάρκου Όρλιακα: Επίσκεψη στον Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Σαν Σήμερα 3 Φεβρουαρίου