![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στους -3 η θερμοκρασία στην πόλη των Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/9604764320994866782-e1543821529952.jpg)
Ο Δεκέμβριος μας έδειξε τα δόντια του σήμερα Δευτέρα, τις πρώτες πρωινές ώρες με το θερμόμετρο να δείχνει τους -3 βαθμούς. Οι δρόμοι τόσο στην πόλη όσο και στα χωριά είναι σε πολλές περιπτώσεις παγωμένοι και χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή από τους οδηγούς.
- Προηγούμενο Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο.Σήμερα:Δεν απήχαν οι επιστήμονες απ’την πανγρεβενιώτικη συγκέντρωση
- Επόμενο Το Ντοκιμαντέρ για τα 100 χρόνια του ΚΚΕ