![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στο studio του Ράδιο Γρεβενά 101.5 η δημοτική ορχήστρα του Λάκη Γκαμπράνη
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/1-e1481708107854.jpg)
Στην εκπομπή του Ράδιο Γρεβενά 101.5 “Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ” με τους Γιάννη Τσιουμπλίκα και Σάκη Παναγιωτόπουλο βρέθηκε η ορχήστρα του Λάκη Γκαμπράνη. Στο κλαρίνο ο Λάκης Γκαμπράνης, στο βιολί ο Γιώργος Στάμος, στο τραγούδι ο Θύμιος Καφετζής, στο λαούτο ο Γιώργος Γκιουλέκας, στο ντέφι ο Δημήτρης Γκαμπράνης και στο ακορντεόν ο Στέργιος Τσιοτίκας.
Παρακολουθείστε τα βίντεο :
- Προηγούμενο Χρήστος Μπγιάλας : “Άλλη μία δέσμευσή μας γίνεται πραγματικότητα”. -Αφορά τις θέσεις εργασίας στο Ν.Γρεβενών στα πλαίσια του προγράμματος 4.000 μακροχρόνια ανέργων που είναι ανοιχτό για κατάθεση αιτήσεων μέχρι 22-12-2016.
- Επόμενο Στο studio του Ράδιο Γρεβενά 101.5 ο Νικόλαος Ρίγγος ξάδερφος του αείμνηστου Δημητρίου Ρίγγου