![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στις 9:30 το πρωί θα λειτουργήσουν αύριο Πέμπτη τα σχολεία στο Δήμο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/02/bbd82774-kleista-sxoleia-xioni-kakokairia-arxeiou-e1519756580930.jpg)
Με απόφαση του Δημάρχου Γρεβενών κ. Γιώργου Δασταμάνη, αύριο Πέμπτη 1 Μαρτίου 2018, τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου θα λειτουργήσουν στις 9.30 π.μ., λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών.
- Προηγούμενο Σύσκεψη με την εταιρεία ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ στο γραφείο του Αντ/ρχη Γρεβενών (Βίντεο)
- Επόμενο Αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα του Δήμου Γρεβενών,ο πίνακας αδειούχων υπαίθριου εμπορίου. Ενστάσεις-διορθώσεις- πληροφορίες στο αρμόδιο γραφείο του Δήμου