![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στις 9:30 τα σχολεία στον Δήμο Γρεβενών την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/01/αρχείο-λήψης21.jpg)
Με απόφαση του Δημάρχου Γρεβενών κ. Γιώργου Δασταμάνη, αύριο Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2016, ανακοινώνεται ότι τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου θα λειτουργήσουν στις 9:30 π.μ. λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.
Γραφείο Τύπου
Δημάρχου Γρεβενών
- Προηγούμενο Στους -10 και -14 βαθμούς το θερμόμετρο σε Γρεβενά, Σαμαρίνα και Βασιλίτσα
- Επόμενο Πρόγραμμα λειτουργίας Βασιλίτσας