![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στις 9.15 θα λειτουργήσουν τα σχολεία του Δήμου Γρεβενών – Κανονικά στο ωράριο τους θα λειτουργήσουν οι παιδικοί σταθμοί
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/01/SXOLEIO-lykeio-e1484727771268.jpg)
Με απόφαση του Δημάρχου Γρεβενών κ. Γιώργου Δασταμάνη, ανακοινώνεται ότι αύριο Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017 τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου θα ξεκινήσουν τα μαθήματα στις 9:15, ενώ οι παιδικοί σταθμοί (Α΄ και Β΄) καθώς και οι παιδικοί σταθμοί της Δημοτικής Επιχείρησης (ΔΕΚΕΓ) θα λειτουργήσουν κανονικά στο ωράριό τους.
Γραφείο Τύπου
Δημάρχου Γρεβενών
- Προηγούμενο ΑΕΠ Βατολάκκου: Έχασε με 7-0 χωρίς προπονητή και με… έναν παίκτη στον πάγκο
- Επόμενο ΟΧΙ στη λειτουργία άλλων σταθμών διοδίων στην περιοχή μας *Του Βαγγέλη Σημανδράκου