![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στις 12 η ώρα κηδεύεται στην Ανθρακιά ο Κωνσταντίνος Πλεσιώτης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/01/penthos-khdeia-e1546423555887.jpg)
Σήμερα, Δευτέρα στις 12 το μεσημέρι θα γίνει η κηδεία του Κωνσταντίνου Πλεσιώτη στην Ανθρακιά.Ο Κωνσταντίνος Πλεσιώτης έδωσε τα τελευταία χρόνια σκληρή μάχη με τον καρκίνο και έφυγε από την ζωή το μεσημέρι του Σαββάτου.
Ο Κωνσταντίνος Πλεσιώτης ήταν 60 ετών και ιδιαίτερα αγαπητός στο χωριό του την Ανθρακιά ενώ ήταν και ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου «Don Constantino» στην Κοινότητα Πολυνερίου.
- Προηγούμενο ΕΠΣ Γρεβενών: Τα αποτελέσματα για την 5η αγωνιστική
- Επόμενο Κάρτα Εργασίας: Έρχεται το ηλεκτρονικό απουσιολόγιο