![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στήριξη δράσης εκπολιτιστικού Συλλόγου «Πίνδος»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/12/29b56453-emporikos-syllogow-εμπορικος-συλλογος-γρεβενων-e1516604364214.jpg)
Ο Εμπορικός Σύλλογος Γρεβενών καλεί τα μέλη του να στηρίξουν την προσπάθεια του εκπολιτιστικού Συλλόγου «Πίνδος», ο οποίος το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, θα υποδεχθεί στα Γρεβενά, τα παιδιά από την Κιβωτό του Κόσμου.
Στο πλαίσιο αυτό, η «Πίνδος» ανοίγει την Παρασκευή 9 Νοέμβριου 2018 και τις ώρες 18:00 – 20:00 και συγκεντρώνει χρήματα και πράγματα για τα παιδιά από την Κιβωτό του Κόσμου στο χώρο της, Βενιζέλου 3, στον πεζόδρομο.
Πληροφορίες: 6974795476, 6946973648.
Με τιμή
Το Δ.Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Γρεβενών
- Προηγούμενο …Εμένα οι Λύκοι… …με Αγαπάνε πριν με Φάνε…
- Επόμενο Μηνιαίος απολογισμός της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας στην Οδική Ασφάλεια