![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στην κηδεία του πρώην πρωθυπουργού Κωνσταντίνου Μητσοτάκη παρευρέθη ο Ανδρέας Πάτσης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/06/958dad85-1.jpg)
Στην τελευταία του κατοικία συνόδευσε τον επίτιμο πρόεδρο της ΝΔ Κωνσταντίνο Μητσοτάκη ο γνωστός Γρεβενιώτης δικηγόρος Ανδρέας Πάτσης. Ο κ. Πάτσης ταξίδεψε στον Αργουλιδέ Χανίων, προκειμένου να τιμήσει τον αείμνηστο πρόεδρο της ΝΔ και να συμπαρασταθεί από κοντά στην οικογένειά του.
- Προηγούμενο Πότε θα πληρωθεί το επίδομα του πετρελαίου θέρμανσης
- Επόμενο Κυριακή 4 Ιουνίου : Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (1955-1967). Σήμερα ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΗΛΩΣΙΣ έτος 1962 του Νικολάου Μπαχτσεβάνου