![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στην Εθνική ομάδα Κορασίδων κλήθηκε η τερματοφύλακας Εύα Κωνσταντινίδου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/τερματοφυλακας.jpg)
Στην Εθνική ομάδα Κορασίδων κλήθηκε η τερματοφύλακας της ομάδας μας ΕΥΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ενόψει του Διεθνούς Επίσημου Τουρνουά UEFA WU17 ROUND 1 του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος που θα πραγματοποιηθεί στην Αλβανία 4-14 Νοεμβρίου 2023.
- Προηγούμενο Γυμναστικός Σύλλογος Γρεβενών – Συγχαρητήριο μήνυμα στον νεοεκλεγέντα Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας κ. Γιώργο Αμανατίδη και τον νεοεκλεγέντα Δήμαρχο Γρεβενών κ. Κυριάκο Ταταρίδη
- Επόμενο Επιστολές: Τα 114.000€ πού είναι;