![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στα Γρεβενά στις 26/3 ο ημιτελικός Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Καραϊσκάκης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/03/57c4d4d5-dsc_0033-696x507.jpg)
Μια θέση στον τελικό Κυπέλλου Γ’ Εθνικής θα διεκδικήσουν στις 26/3 Απόλλωνα Καλαμαριάς και ΑΕ Καραϊσκάκης
Την Κυριακή 26/3 στις 14:30 θα διεξαχθεί ο ημιτελικός αγώνα του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής, ανάμεσα στον Απόλλωνα Καλαμαριάς και την ΑΕ Καραϊσκάκης, στο ΔΑΚ Γρεβενών. Αυτό αποφάσισε η Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΟ και ενημέρωσε τις ομάδες.
«Με απόφαση της Επιτροπής Κυπέλλου Γ’ Εθνικής Κατηγορίας σας γνωρίζουμε ότι ο ημιτελικός αγώνας του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής μεταξύ των ομάδων, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΕ, ορίζεται να διεξαχθεί την Κυριακή 26 Μαρτίου 2017, στο ΔΑΚ Γρεβενών με ώρα έναρξης την 14:30′. Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος θα γίνει εφαρμογή του άρθρου 20 παρ. 9 του ΚΑΠ. Το παρόν έγγραφο επέχει θέση έγκρισης από την ΕΠΟ ως Διοργανώτριας Αρχής. Εκ των προτέρων ευχαριστούμε την ΕΠΣ Γρεβενών για την φιλοξενία και την διοργάνωση του αγώνα».
- Προηγούμενο Δύο αρκούδες έκαναν βόλτες στα Γρεβενά (φωτογραφίες)
- Επόμενο Σκουρλέτης: Αποτυχημένο το χωροταξικό του Καλλικράτη αλλά… -Οριακές αλλαγές σε ορεινούς δήμους