![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στα Γρεβενά ο Βουλευτής της Ν.Δ κ. Μάκης Βορίδης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/voridis-e1468220447279.jpg)
Στα Γρεβενά βρίσκεται σήμερα ο βουλευτής της Ν.Δ κ. Μάκης Βορίδης, ο οποίος αυτή τη στιγμή οδεύει προς την Κοινότητα Σαμαρίνας, συνοδευόμενος από το μέλος της Κ.Ε κ. Θανάση Σταυρόπουλο. Το μεσημέρι ο κ. Βορίδης θα επισκεφθεί την κοινότητα Δοτσικού.
- Προηγούμενο Εκδήλωση ΤΕ Γρεβενών του ΚΚΕ για τη μάχη των Γρεβενών
- Επόμενο ΓΕΩΤ.Ε.Ε./Π.Δ.Μ.: Αποτελέσματα ημερίδας για την αξιοποίηση των αυτόχθονων φυλών ζώων της Δυτικής Μακεδονίας