![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Σύσκεψη των διοικητών των νοσοκομείων της Δυτ. Μακεδονίας στην Περιφέρεια με Διαχειριστική και διοικητή της 3ης ΥΠΕ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/11/15129441_589065561279997_9045778492693679533_o-e1479973353464.jpg)
Σύσκεψη των διοικητών των νοσοκομείων της Δυτικής Μακεδονίας στην Περιφέρεια με τα στελέχη της Διαχειριστικής Αρχής και τον διοικητή της 3ης ΥΠΕ Γιώργο Κίρκο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης.
Ο αντιπεριφερειάρχης Υγείας Σταύρος Γιαννακίδης, σε ανάρτησή του στο Facebook, σημειώνει: «Εποικοδομητική η συνάντηση με την Διοίκηση της 3″ΥΠΕ , τους Διοικητές των 5 νοσοκομείων και με το επιτελείο της Διαχειριστικής Αρχής . Τα έργα που αφορούν τον Τομέα της Υγείας ,για την Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια και Ψυχική Υγεία σε πλήρη ωριμότητα και έτοιμα προς υλοποίηση. Προχωράμε.» Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε ο ίδιος στον προσωπικό του λογαριασμό :
- Προηγούμενο Πέμπτη 24 Νοεμβρίου : Tο πρωτοσέλιδο της ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Επόμενο Γενικά αίθριος καιρός στη Δυτική Μακεδονία. Μέχρι 14 βαθμούς η θερμοκρασία στα Γρεβενά.