![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΦΕΔΡΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Χρόνια πολλά και Καλή Ανάσταση
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/04/αρχείο-λήψης-24.jpg)
Μέσα στη δίνη των καταθλιπτικών ειδήσεων που μας κατακλύζουν και των πεσιμιστικών γεγονότων που βιώνουμε σε προσωπικό και κοινωνικό επίπεδο, υπάρχει το Πάσχα, η εορτή των εορτών και η πανήγυρις των πανηγύρεων, για να μας θυμίζει την αναστάσιμη προοπτική όλων μας, ικανή να μας μπολιάσει με αισιοδοξία και ελπίδα για να συνεχίζουμε τον Γολγοθά της ζωής.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ Β. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.
- Προηγούμενο Χριστός Ανέστη και στις 98 Ενορίες της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών
- Επόμενο Πασχαλινές Ευχές του Βουλευτή Ανεξάρτητων Ελλήνων Π.Ε. Κοζάνης Χάρη Κάτανα