![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Φωτογραφία από την Δρακολίμνη της Βασιλίτσας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/03/αρχείο-λήψης23.jpg)
Στην κορυφή της Βασιλίτσας ανέβηκε σήμερα ο μαθηματικός Χρήστος Δημάδης και φωτογράφισε την Δρακολίμνη. Αξίζει να αναφερθεί πως το μισό της Δρακολίμνης σκεπάστηκε με 50 εκ πάγο.
Να σημειώσουμε ότι ο Χρήστος Δημάδης θεωρείται από τους καλύτερους ερασιτέχνες φωτογράφους καταγράφοντας την τελευταία δεκαετία τις ομορφότερες φυσικές ομορφιές.
- Προηγούμενο Τα σκουπίδια της Τρίπολης διχάζουν τώρα και την Δυτική Μακεδονία
- Επόμενο Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ:Αποτελέσματα 1ου ομίλου Βορρά -Ήττα για τον Πρωτέα