![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συγχαρητήριο μήνυμα του Δημάρχου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/αρχείο-λήψης7.jpg)
Ο Δήμαρχος Γρεβενών Γιώργος Δασταμάνης εκφράζει την ικανοποίησή του για τις νέες επιτυχίες των αθλητών Μιλτιάδη Τεντόγλου (χρυσό μετάλλιο) και Ελένη Κουτσαλιάρη (αργυρό μετάλλιο) στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων στις Σέρρες. Οι αθλητές της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών και ο προπονητής τους Βαγγέλης Παπανίκος μας έκαναν για ακόμη μια φορά περήφανους και τους ευχόμαστε από καρδιάς να συνεχίσουν με τον ίδιο τρόπο στις επερχόμενες διοργανώσεις.
- Προηγούμενο Τα Interactive Learning … «μεγαλώνουν» και ζητάνε άτομο για πλήρη απασχόληση !!!
- Επόμενο Πραγματοποιήθηκε η 1η Ειδική Εσπερίδα Δημόσιας Διαβούλευσης του Προσχεδίου του Επιχειρησιακού Στρατηγικού Σχεδίου Βιώσιμης Αστικής Ανάπτυξης