![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Προκαλούν την Τοπική Κοινωνία
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/.JPG-166-1-e1545303143331.jpg)
Δυστυχώς έχει χαθεί το μέτρο από ορισμένους τοπικούς ”εξουσιαστές”.Προκαλούν την τοπική κοινωνία, θεωρώντας πως οι ίδιοι έχουν επιπλέον…δικαιώματα από αυτά των πολιτών.
Στην φωτογραφία διακρίνεται πινακίδα (έστω…και χτυπημένη) που σημαίνει:<<Οδός υποχρεωτικής διέλευσης πεζών (πεζόδρομος απαγορευμένης διέλευσης άλλων εκτός πεζών, οχημάτων άμεσης ανάγκης και οχημάτων για την είσοδο-έξοδο σε παρόδιες ιδιοκτησίες)>>
Ακριβώς από κάτω παρκαρισμένο αυτοκίνητο του Δήμου με αριθμό ΚΗΙ 1065 που οδηγεί συνήθως ο Χ.Τριγώνης.
Δείτε την εικόνα:
- Προηγούμενο Eυχαριστήριο για τον Σύλλογο «ΕΛΠΙΔΑ»
- Επόμενο Ανακοίνωση εορταστικού ωραρίου των Χριστουγέννων 2018-2019