![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Προηγιασμένη Θεία Λειτουργία στην Παναγία του Σπηλαίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/unnamed-6-e1713778671700.jpg)
Την ερχόμενη Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 θα τελεστεί Θεία Λειτουργία των Προηγιασμένων Δώρων στην Ιερά Μονή Παναγίας του Σπηλαίου από τις 3 μ.μ. μέχρι τις 5 μ.μ. Για την διευκόλυνση των πιστών θα υπάρχει λεωφορείο. Δηλώσεις συμμετοχής στον Ι.Μ. Ναό της Ευαγγελιστρίας. Κόστος 5€.
- Προηγούμενο ΕΠΣ Γρεβενών: Σκορ 7ης αγωνιστικής 2ου γύρου
- Επόμενο Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Γρεβενών: Τι μπορείς να κάνεις με μια ιδέα