![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πραγματοποιήθηκε στον οικισμό Δεσπότη (Σνίχοβο) Γρεβενών η καθιερωμένη εκδήλωση τιμής της επετείου της μάχης του Σνιχόβου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/02/unnamed3-e1423499946321.jpg)
Παρουσία πλήθους κόσμου πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015, στον οικισμό Δεσπότη (Σνίχοβο) Γρεβενών η καθιερωμένη εκδήλωση τιμής της επετείου της μάχης του Σνιχόβου.
Η Εκδήλωση πραγματοποιήθηκε υπό την αιγίδα του Δήμου Γρεβενών και σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο του χωριού. Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ.κ. Δαβίδ, ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης, ο Αντιδήμαρχος κ. Χρήστος Τριγώνης, ο Δημοτικός Σύμβουλος κ. Γιώργος Δρόσος, ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Αγίων Θεοδώρων κ. Αργύρης Κλεισιάρης, ο Αστυνομικός Υποδιευθυντής κ. Χρήστος Ζαμπούρας και ο Διοικητής του Α.Τ. Κηπουρείου κ. Γιώργος Ισαακίδης..
- Προηγούμενο Ατύχημα στα διόδια Πολυμύλου λόγω έντονης ομίχλης και χιονόπτωσης
- Επόμενο ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΙΒΩΤΟΥ